FacebookTab
Subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco. Co 3 dni nowy film

Filozofia życia wellness to życie w harmonii całego organizmu – ciała ducha i umysłu, to integracja i równowaga wszystkich obszarów naszego życia. Filozofia wellness określa nasze życie zgodnie z kryteriami zawartymi w definicji wellness (patrz Definicje wellness).

Wellness to życie wyższej jakości, życie w zdrowiu optymalnym dającym dobre samopoczucie i zdolność do aktywnego wypoczynku, wydajnej pracy oraz uczestnictwa w życiu społecznym i towarzyskim. Przynosi dużo radości, wiele energii, poczucie młodości, zgrabną sylwetkę i piękną skórę, zadowolenie z siebie i swoich osiągnięć w życiu zawodowym i prywatnym, odporność na stres i wiele chorób. W takim poczuciu zdrowia, energii i młodości mamy realne szanse na zdrową długowieczność nawet do 120 lat. 

Głównym celem filozofii wellness jest osiągnięcie dobrego samopoczucia i wydłużenie zdrowego życia. Dla wellness najważniejszy jest zdrowy styl życia. Filozofia wellness daje nam możliwość wprowadzenia zdrowych nawyków w stylu życia, które mają pozytywny wpływ na jakość życia.