Przyłącz się do nas!

Jeśli zainteresował Cię temat zdrowego stylu życia i chcesz go prowadzić to przyłącz się do nas i prowadź go z nami! Wprowadzanie zmian w swoim życiu często wymaga wsparcia innych osób. Najskuteczniej można to osiągnąć w grupie, która posiada podobne problemy oraz cele.

Wykonaj swoje pierwsze kroki w propagowaniu zdrowego stylu życia:

1. Polub fanpage Fundacji Wellness i udostępnij na swojej tablicy tak żeby inni mogli do nas trafić.
  2. Subskrybuj i udostępnij innym nasz kanał na YouTube.

Następnie zapoznaj się z materiałem na stronie głównej.

Jeśli będziesz chciał dalej podnosić swoją świadomość i umiejętności prowadzenia zdrowego stylu życia, a nawet zdobyć nowy zawód to zapraszamy Cię na nasze szkolenia w prowadzonej przez nas Akademii Wellness (więcej w zakładce Akademia Zdrowia Wellness)

Chcemy również zaprosić Cię do współpracy w strukturach fundacji (zakładka Współpraca na stronie głównej.

Zapraszamy również do innych form współpracy:

- weź udział w naszym Ruchu wellness (zakładka Ruch wellness),
- skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy umieszczony w zakładce Kontakt.

Przyłącz się do nas !

Bądź well !