Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkich którym bliska  jest idea zdrowego stylu życia.

Fundacja Promocji Zdrowia Wellness tworząca nowe struktury (stowarzyszenie, oddział, filia) zatrudni  kreatywne i przedsiębiorcze  osoby którym bliski jest zdrowy styl życia .

Do nowopowstającego zespołu poszukujemy wolontariuszy którzy potrafią znaleźć się na stanowisku: kierowniczym Dyrektor , V-ce prezes,

Posiadają wykształcenie i doświadczenie jako Dietetyk, Psycholog, Instruktor fitness, Specjalista Ds. Marketigu i PR, Specjalista Ds. pozyskiwania funduszy, Informatyk lub inne ale mają doświadczenie w tej branży lub pomysł na działania promujące zdrowy styl życia.

Praca przy tworzeniu nowej platformy e- learningowej  i rozbudowie istniejącej  oraz działań promocyjnych on-line.

Rozbudowa strony Bądźwell.pl jako portalu.

Organizacja i prowadzenie szkoleń w Warszawie i w Centrum Edukacji i Promocji Zdrowego Stylu Życia przy hotelu Kazimierski Zdrój w Janowcu koło Kazimierza nad Wisłą.

Oferujemy nieodpłatnie: przeszkolenie na Trenera personalnego wellness oraz Diet Coacha wellness.

Proszę przysyłać  kompletne aplikacje CV+foto +list motywacyjny na adres: biuro@fundacjawellness.pl