Polsko - Amerykańska Fundacja Promocji Zdrowia Wellness została założona w roku 2012 przez Andrzeja Matuszewskiego w celu promocji optymalnego zdrowia, a w szczególności zdrowego stylu życia.​

Naszą misją jest propagowanie optymalnego zdrowia /zdrowia wellness/ i zdrowego stylu życia. Poprzez nasze działania chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby pokazać, że styl życia naprawdę skutecznie zapobiega wielu chorobom, dodaje energii, poprawia samopoczucie i prowadzi do realnego przedłużenia życia w zdrowiu i poczuciu młodości. Chcemy pokazać że prowadzenie zdrowego stylu życia nie wymaga wielu wyrzeczeń, uciążliwych ćwiczeń ani dużych nakładów finansowych. Potrzebne są jedynie chęci, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu.

Nasze działania:

Propagowanie zdrowego stylu życia w Polsce i USA poprzez:
Stworzenie systemu edukacji w zakresie profilaktyki prozdrowotnej w oparciu o ideę wellness, szkolenie propagatorów, doradców, instruktorów i trenerów personalnych zdrowego stylu życia w oparciu o autorski program szkoleniowy, tworzenie oddziałów terenowych fundacji w całej Polsce i USA przez wyszkolonych trenerów.

Stworzenie systemu doradztwa poprzez: prowadzenie Poradni Optymalnego Zdrowia /Zdrowia Wellness/ – udzielanie porad, mentoring.
Organizowanie imprez i prelekcji promujących zdrowy styl życia.
Realizowanie długofalowych projektów i programów edukacyjno-zdrowotnych.

Fundacja Wellness

ul. Igańska 04-087 Warszawa