Kurs Trener Personalny Wellness

kurs-trener-personalny-wellness

Trener personalny wellness to Trener zdrowego stylu życia.

Jest to osoba, która podchodzi holistycznie (całościowo) do tematu zdrowia, dba nie tylko o ciało, tak jak np. trener fitness, ale również o stan psychiczny i duchowy oraz, zgodnie z filozofią wellness, dba równoważnie o wszystkie obszary życia. Jest doradcą żywieniowym i psychologicznym, instruktorem aktywności fizycznej i ekspertem wellness.

Trener wellness jest lekarzem zdrowia, czyli posiada umiejętność zapobiegania chorobom i przedłużania życia. Promuje zdrowie i sprawność fizyczną oraz dba o higienę środowiska (patrz Kim jest Trener personalny wellness).

Opis

Kurs Trener Personalny Wellness obejmuje wiedzę z zakresu czterech, opisanych w następnych zakładkach, zawodów:

  1. Ekspert Wellness
  2. Doradca żywieniowy wellness
  3. Instruktor rekreacji ruchowej wellness
  4. Doradca psychologiczny wellness.

Przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć szeroką wiedzę i kilka zawodów. Korzystając z tej opcji, nie musisz kupować czterech oddzielnych kursów.

Odbywając kurs Trenera Personalnego Wellness zaliczasz po kolei egzaminy z każdego wymienionego kursu, jednocześnie otrzymując gotowy do wydrukowania certyfikat po zakończeniu każdego z nich. Piąta część to egzamin na Trenera Personalnego Wellness, po zaliczeniu którego zdobywasz w sumie 5 zawodów i otrzymujesz tyle samo certyfikatów (patrz Certyfikaty, zaświadczenia, legitymacje).

Będąc już Trenerem personalnym wellness możesz skorzystać ze szkolenia praktycznego w formie stacjonarnej, po zakończeniu którego, oprócz zaświadczenia, otrzymasz dodatkowo legitymację Trenera personalnego.

Edukacja i płatność na raty

Masz możliwość podzielenia nauki i płatności „na raty”. Wykupując w dowolnym czasie i w dowolnej kolejności wymienione poniżej kursy, zaliczasz te same egzaminy i otrzymujesz takie same certyfikaty, jak w przypadku zakupienia całego kursu Trener Personalny Wellness. Zaczynasz od Kursu Ekspert i kończysz na Trener Personalny Egzamin.

Kursy, które trzeba zaliczyć, aby uzyskać tytuł Trenera personalnego Wellness:

  1. Ekspert Wellness
  2. Doradca żywieniowy wellness
  3. Instruktor rekreacji ruchowej wellness
  4. Doradca psychologiczny wellness.
  5. Trener Personalny Wellness – Egzamin.

Więcej na temat promocji i cen w zakładce Oferta.

Po zaliczeniu egzaminu na Trenera w tym systemie, również będziesz mógł skorzystać ze szkolenia praktycznego.

Jeśli zainteresował Cię ten temat, zapraszamy do naszej Szkoły Zdrowego Stylu Życia.

DO GÓRY