Bezpłatne wsparcie Fundacji!

Pomimo obostrzeń związanych z pandemią Szkoły Jogi mogą nadal prowadzić zajęcia!

Jeśli myślisz o własnej Szkole Jogi to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę (nawet jak aktualnie mieszkasz poza Warszawą):

Fundacja nasza wesprze bezpłatnie działania osoby która chce prowadzić własną Szkołę Jogi w Warszawie.

Jeśli nie masz uprawnień a chcesz sam/sama prowadzić zajęcia przeszkolimy Cię bezpłatnie. otrzymasz certyfikat Instruktora Jogi i zaświadczenie MEN.

Udostępnimy tanio atrakcyjny lokal w Warszawie na Mokotowie przy stacji metra (z możliwością ewentualnego zamieszkania).

Pomożemy bezpłatnie przy urządzeniu wnętrza i wyposażeniu w akcesoria do jogi.

Oddamy w bezpłatne użytkowanie stronę internetową jogawell.pl i pomożemy uruchomić system sprzedaży i rozliczeń wraz ze sklepem internetowym.

Pomożemy uruchomić działalność gospodarczą i zoptymalizować koszty i podatki.

Możesz też nie uruchamiać własnej działalności a prowadzić ją samodzielnie pod egidą Fundacji.

W zamian oczekujemy na promocję zdrowego stylu życia i naszych działań w tym zakresie. Działania te, przy okazji, uatrakcyjnią Twoją ofertę i dadzą przewagę na nad konkurencją.

Więcej informacji na telefon po przesłaniu wizytówki lub CV i napisaniu kilku słów o sobie i o projekcie. Proszę podać godziny do kontaktu.