Akademia Zdrowia Wellness została założona przez Fundację Wellness w celu propagowania zdrowego stylu życia, zgodnie z jej misją. Fundacja jako organizacja non-profit nie czerpie zysku ze sprzedawanych kursów i szkoleń. Cały zysk przeznaczony jest na działalność statutową.

Akademia jest częścią naszego programu usprawniającego system opieki zdrowotnej który nie może poradzić sobie z pandemią chorób przewlekłych, a co za tym idzie z problemem zakaźnego koronowirusa. Choroba którą wywołuje (COVID-19), spowodowała śmierć wielu osób na całym świecie.

Najlepszym lekarstwem w walce z chorobami przewlekłymi i koronowirusem 2019-nCoV jest prowadzenie zdrowego stylu życia!

Będziemy zatem uczyć wszystkich jak się właściwie odżywiać, poruszać, jak myśleć i jak się zachowywać zgodnie z wrodzoną inteligencją genetyczną organizmu, po to żeby przywrócić naturalną zdolność do samo uzdrowienia się!

W ramach Akademii Zdrowia Wellness działa Szkoła Zdrowego Stylu Życia, Szkoła Jogi, Poradnia Zdrowia Wellness oraz Centrum Szkoleń wyjazdowych w Janowcu nad Wisłą koło Kazimierza Dolnego.