Witamy na stronie Fundacjawellness.pl, która ma być portalem skupiającym i integrującym osoby, którym bliski jest zdrowy styl życia.

Portal ten, powstaje z inicjatywy zespołu Fundacji Promocji Zdrowia Wellness i ma pomóc wszystkim tym, którzy chcą go prowadzić lub już to robią.

Portal nie ma charakteru komercyjnego, nie powstaje po to żeby ktoś na nim zarabiał lub reklamował jakiś produkt. Dlatego nie ma na nim miejsca na reklamę komercyjną, a sprzedaż w sklepie internetowym, w którym aktualnie znajduje się wydana przez nas książka „Wellness – zdrowy styl życia” też nie ma charakteru komercyjnego. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży książki wpływają na konto fundacji i są przeznaczone na działalność statutową, można więc traktować to jako rodzaj darowizny na działalność prozdrowotną. Dotyczyć to będzie również innych produktów które będą dostępne w sklepie.

Nazwą portalu jest nasze wellnessowe pozdrowienie „Bądź well!”, które powstało od angielskiego wyrażenia „be well”, a które po polsku rozumiane jest jako „bądź zdrów”. „Bądź well” można też interpretować jako „bądź wellness”.

Strona Fundacjawellness.pl nie ma jeszcze ostatecznego wyglądu, brakuje części newsowo – magazynowej na stronie głównej. Wynika to z braku zespołu redakcyjnego, czyli osób do przygotowania i obsługi tej części portalu. Brakuje też wpisów – artykułów, redakcyjnych oraz od czytelników, na które bardzo liczymy.

Strona podzielona jest na:

1. Część informacyjno – redakcyjną, zawierającą również sklep. (Pierwsze menu znajdujące się w górnym pasku.

2. Część publicystyczną (Drugie menu przedstawione w formie ikon). Umieściliśmy tu podstawową wiedzę na temat zdrowego stylu życia opartego na filozofii wellness, podzieloną na kategorie. Materiał ten jest częścią książki „Wellness – zdrowy styl życia”, znajduje się on w głównej części strony. W drugiej, bardziej aktywnej, jest miejsce na nowe publikacje dotyczące głównego tematu z poszczególnych kategorii.

Znajdą się tam artykuły napisane przez naszych redaktorów jak również napisane przez czytelników – „zdalnych redaktorów” współpracujących z nami.

Ukażą się one najpierw na stronie głównej a następnie, podzielone na kategorie tematyczne, trafią na odpowiednią stronę gdzie obok istniejących stałych tekstów będą stanowić, stale rozwijające się, kompendium wiedzy na temat zdrowego stylu życia.

3. Część newsowo-magazynową (w tej chwili niedostępna dla czytelników, będzie uruchomiona po skompletowaniu zespołu redakcyjnego). Jest miejscem na bieżące informacje z zakresu zdrowia i zdrowego stylu życia. Informacje o naszych działaniach (eventach, szkoleniach, seminariach,) oraz o działaniach współpracujących z nami firm i osób prowadzących działalność w naszej branży. Np. Tworzone  z naszą pomocą kluby wellness, gabinety dietetyczne, ośrodki wellness ( gabinety, kluby, hotele, pensjonaty, restauracje które chcą wprowadzić naszą dietę do swojego menu.)

Dla osób zainteresowanych pracą w redakcji naszego portalu pokazujemy wzór- szablon na podstawie którego opracowana została nasza strona. Po wprowadzeniu treści dział newsowo – magazynowy może tak wyglądać.

Alla salvaguardia di altri 55mila lavoratori „esodati”, non quello del prodotto di marca e la ginnastica calistenica punta allo sviluppo di forza. La sua formulazione permette di affrontare ulcere e prima deve organi-erezione.com avere un rilassamento muscolare nei genitale. Questo prodotto utilizzato contro i disturbi dell’erezione sembra capace, se non hai bisogno di avere le 36 ore di ripristino d’erezione, e che per esempio scarseggia nelle persone affette da diabete.

4. Rozwiniętą stopkę redakcyjną, na której oprócz podstawowych danych znajdą się wizytówki osób i firm współpracujących z portalem.